فروش اینورتر در اصفهان ، فروش سروو موتور در اصفهان

شرکت مهندسی بارمان اتوماسیون با کادر مجرب و متخصص آماده  ارائه خدمات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در اصفهان  میباشد.

این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی، فروش اینورتر در اصفهان ، فروش سروو درایو در اصفهان ، مانیتورهای صنعتی و … با در اختیار داشتن نمایندگی از شرکتهای  و  سعی نموده گام موثری در اعتلای صنعت اتوماسیون استان اصفهان بردارد.

 بارمان اتوماسیون افتخار دارد در شرایط کنونی باطیف وسیعی از صنایع مختلف در اصفهان در حال همکاری است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کارخانجات تولید کننده ماشین آلات طلا و بسته یندی در شهرک صنعتی جی
  2. ماشین آلات سنگ و چوب در شهرک صنعتی محمود آباداصفهان و شهرک صنعتی رضوان شهر
  3. کارخانجات لوله و پروفیل در شهرک صنعتی اشترجان
  4. ماشین آلات موادغذایی در شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان
  5. کارخانجات آجر در شهرک صنعتی دولت آباد
  6. ماشین آلات ریسندگی و بافندگی در شهرک صنعتی شهرضا
  7. ماشین آلات خطوط کاغذ و مقوا در شهرک صنعتی مبارکه اشاره کرد.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، امکان مشاوره فنی قوی مبتنی با نیاز پروژه را به مشتریان ارائه می دهد. همچنین با برنامه ریزی دقیق و با بهره مندی از موجودی کامل انبار رنج متنوع محصولات، امکان تحویل فوری انواع کالا متناسب با نیاز مشتری یکی از اهداف مهم این شرکت است.به شکلی که واحدهای صنعتی فعال دراستان به راحتی میتوانند اینورتر اصفهان  و سروو موتور اصفهان مورد نیاز خود را  تامین کنند.

بارمان اتوماسیون به پشتوانه تجارب متعدد در پروژه های مختلف، امکان مشاوره فنی در خصوص پروژه های مشتریان و حتی اجرای پروژه های خاص در جهت استفاده حرفه ای از محصولات خود را دارا می باشد. در راستای خدمات بهتر به مشتریان گرامی امکان آموزش رایگان نرم افزارهای PLC و HMI و روش راه اندازی اینورترها و سرو درایوها برای کابردهای مختلف نیز وجود دارد. واحد تعمیرات نیز با داشتن دانش فنی مطلوب، انبار قطعات یدکی و تجهیزات آزمایشگاهی توانایی رفع مشکل فنی محصولات بارمان را در کمترین زمان ممکن داراست.