درباره بارمان اتوماسیون

شرکت بارمان اتوماسیون صنعت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و با هدف ارائه خدمات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در جهت ارتقا صنعت کشور پایه گذاری شده است. این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی و درایو و با دراختیار داشتن نمایندگی از شرکت های invt و ESTUN و King view سعی نموده گام موثری در اعتلای صنعت اتوماسیون بردارد.

شرکت مهندسی بارمان اتوماسیون با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و با هدف ارائه خدمات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در جهت ارتقاء صنعت کشور پایه گذاری شده است. این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی و درایو، با در اختیار داشتن نمایندگی از شرکتهای  Estunو Invt  و King view سعی نموده گام موثری در اعتلای صنعت اتوماسیون بردارد.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، امکان مشاوره فنی قوی مبتنی با نیاز پروژه را به مشتریان ارائه می دهد. همچنین با برنامه ریزی دقیق و با بهره مندی از موجودی کامل انبار رنج متنوع محصولات، امکان تحویل فوری انواع کالا متناسب با نیاز مشتری یکی از اهداف مهم این شرکت است.

بارمان اتوماسیون به پشتوانه تجارب متعدد در پروژه های مختلف، امکان مشاوره فنی در خصوص پروژه های مشتریان و حتی اجرای پروژه های خاص در جهت استفاده حرفه ای از محصولان خود را دارا می باشد. در راستای خدمات بهتر به مشتریان گرامی امکان آموزش رایگان نرم افزارهای PLC و HMI و روش راه اندازی اینورترها و سرو درایوها برای کابردهای مختلف نیز وجود دارد. واحد تعمیرات نیز با داشتن دانش فنی مطلوب، انبار قطعات یدکی و تجهیزات آزمایشگاهی توانایی رفع مشکل فنی محصولات بارمان را در کمترین زمان ممکن داراست.

دپارتمان مشاوره و فروش

شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، امکان مشاوره فنی قوی مبتنی با نیاز پروژه را به مشتریان ارایه می دهد. همچنین با برنامه ریزی دقیق و با بهره مندی از موجودی کامل انبار رنج متنوع محصولات، امکان تحویل فوری انواع کالا متناسب با نیاز مشتری یکی از اهداف مهم این شرکت است.