اینورتر

اینورتر یک مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب می باشد یه به طور معمول مبدل جریان DC به AC است.اینورتر عکس عمل یکسوساز را انجام می دهد.اینورتر کاربردهای بسیاری دارد.

استفاده در فلاش ها، پمپ ها و ابزارهای صنعتی ، استفاده در مواقع قطعی برق خانه، استفاده در منبع تغذیه کامپیوتر، استفاده در پنل های خورشیدی و … چند نمونه از کاربرد های وسیع اینورتر می باشد.

طولانی شدن عمر موتور، کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه برق و تشخیص میزان بار وارده به موتور و دادن جریان به موتور متناسب با همان بار چند مزیت اینورتر ها می باشد.اینورتر ها در هرکاربردی که در آن تجهیزات مکانیکی تغذیه شده با موتور وجود دارد، استفاده می شوند. اینورتر ها کنترل موتور بسیار دقیقی فراهم نموده در نتیجه سرعت موتور میتواند کاهش و افزایش یافته و یا در مقدار مورد نظر نگه داشته شود. بدین ترتیب به جای استفاده از یک موتور در سرعت ثابت و مصرف بیش از اندازه ی انرژی، فقط انرژی مورد نیاز مصرف می شود.

از آن جایی که موتورها بخش عمده ای از انرژی تولید شده را مصرف می کنند، کنترل آنها از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. به علاوه مصرف کنندگان نهایی موتورها می توانند ۵۲ تا ۰۷ درصد ذخیره انرژی را با استفاده از کنترلرهای موتور، تحقق بخشند.(برخلاف این مزایا هنوز بخش عمده ای از موتورها بدون اینورتر کار می کنند)

شرکت بارمان اتوماسیون با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده دارای نمایندگی از شرکت اinvt و ESTUN  می باشد.اینورتر اینوت از محصولات شرکت بارمان اتوماسیون صنعت می باشد.بارمان اتوماسیون با در اختیار داشتن کارشناسان باتجربه و مجرب امکان ارائه ی مشاوره فنی و قوی در رابطه با پروژه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

کمپانی  INVET در سال ۲۰۰۲  تاسیس شد که یک شرکت ملی با تکنولوژی بالا و اولین مرکز مهندسی درایو چین می باشد. این شرکت بر پایه تحقق و توسعه، تولید، بازاریابی و فروش درایوهای ولتاژ پایین، متوسط و بالا در صنعت درایوهای الکتریکی و کنترل صنعتی بنا شده است و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده درایو AC در چین می باشد. شرکت invt بیش از ۳۰ دفتر نمایندگی در سطح دنیا ایجاد کرده و با صدها توزیع کننده داخلی و خارجی همکاری می نماید و کاربرانش در بیش از ۵۰ کشور و منطقه از محصولات این شرکت استفاده می کنند .

مهمترین تولیدات این شرکت شامل اینورترهای با کاربرد عام، اینورترهای با کاربرد خاص، سرو درایو، یونیت ترمز، و درایو با سیستم بازخور می باشد که به طور وسیع به صنایع مختلف از قبیل مهندسی شهری، ساخت مواد، پلاستیک، سیمان، نفت، مکانیک، صنایع شیمیایی، متالوژی، نساجی، چاپ، ماشین ابزار، معدن و غیره تحویل می شود. اینورترهای invt علاوه بر اینورتر های با کاربردهای عمومی و سنگین صنعتی دارای سری های مخصوص پمپ و فن، جرثقیل، آسانسور، سیستم های سنکرون، سروودرایو با قابلیت های منحصر بفرد نیز هستند. اینورترهای invt را در سری های تکفاز شامل مدلهای GD10وGD20 و سری سه فاز شامل CH, CHV110, CHV160, CHH ,CHF,CHV180,CHV100,CHF100A, GD10,GD20,GD100,GD200,GD200A,GD300,GD35 برای کاربردهای مختلف و با قابلیت های مختلف در توانهای ۴۰۰W تا ۷۱۰۰KW در حال تولید می باشد.

شرکت مهندسی بارمان اتوماسیون با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص با هدف ارائه خدمات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در جهت ارتقاء صنعت کشور پایه گذاری شده است. این شرکت با داشتن تیم اجرایی قوی و دانش فنی بالا با استفاده از کارشناسان مجرب، موفق به اجرای پروژه های مختلف در صنایع متنوع شده است. شرکت مهندسی بارمان اتوماسیون در زمینه اینورتر اقدام به همکاری با برند invt در استان اصفهان نموده و توانسته دستورالعملهای تخصصی  در زمینه کاربردهای اینورتر در اصفهان در صنایع مختلف را با استفاده از ویژگیهای منحصر بفرد اینورترهای invt به صنعت کشور معرفی نماید.