اینورتر

اینورتر یک مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب می باشد یه به طور معمول مبدل جریان DC به AC است.

اینورتر عکس عمل یکسوساز را انجام می دهد.
اینورتر کاربردهای بسیاری دارد.

استفاده در فلاش ها، پمپ ها و ابزارهای صنعتی ، استفاده در مواقع قطعی برق خانه، استفاده در منبع تغذیه کامپیوتر، استفاده در پنل های خورشیدی و … چند نمونه از کاربرد های وسیع اینورتر می باشد.

طولانی شدن عمر موتور، کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه برق و تشخیص میزان بار وارده به موتور و دادن جریان به موتور متناسب با همان بار چند مزیت اینورتر ها می باشد.

اینورتر ها در هرکاربردی که در آن تجهیزات مکانیکی تغذیه شده با موتور وجود دارد، استفاده می شوند. اینورتر ها کنترل موتور بسیار دقیقی فراهم نموده در نتیجه سرعت موتور میتواند کاهش و افزایش یافته و یا در مقدار مورد نظر نگه داشته شود. بدین ترتیب به جای استفاده از یک موتور در سرعت ثابت و مصرف بیش از اندازه ی انرژی، فقط انرژی مورد نیاز مصرف می شود.

از آن جایی که موتورها بخش عمده ای از انرژی تولید شده را مصرف می کنند، کنترل آنها از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. به علاوه مصرف کنندگان نهایی موتورها می توانند ۵۲ تا ۰۷ درصد ذخیره انرژی را با استفاده از کنترلرهای موتور، تحقق بخشند.(برخلاف این مزایا هنوز بخش عمده ای از موتورها بدون اینورتر کار می کنند)

شرکت بارمان اتوماسیون با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده دارای نمایندگی از شرکت اinvt و ESTUN  می باشد.

اینورتر اینوت از محصولات شرکت بارمان اتوماسیون صنعت می باشد.

بارمان اتوماسیون با در اختیار داشتن کارشناسان باتجربه و مجرب امکان ارائه ی مشاوره فنی و قوی در رابطه با پروژه را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.