ups و دوربین مداربسته

این روز ها و همگام با پیشرفت فناوری و تکنولوژی افراد زیادی تمایل دارند که برای امنیت فروشگاه ، مکان های عمومی و شرکت ها و حتی منازل از دوربین های مدار بسته استفاده کند تا با استفاده از این دوربین ها جلوی خطرات احتمالی و سرقت هایی که ممکن است به وجود آید گرفته شود .

دوربین های مدار بسته نیازمند اتصال به برق به صورت دائمی هستند و در حقیقت عملکرد و کارایی آن ها وابسته به برق است زیرا در صورت برق رفتن  و بروز مشکل در سیستم برق ، دوربین مدار بسته از کار خواهد افتاد .

از این رو استفاده ازups  الزامی است و از آن جا که ups  یک منبع تغذیه است که به صورت بی وفقه وظیفه ی تامین برق را برعهده دارد میتواند در برابر نوسانات ولتاژ برق ، قطعی برق و … به کار خود ادامه دهد و از این رو در صورت هر گونه بروز مشکل در سیستم برق دوربین مدار بسته به کار خود ادامه خواهد داد .

مزیت که ups  دارد سبب شده است که  خود عاملی برای فروش ups  باشد .

در بازار انواع متعددی از ups  وجود دارد که بهترین نوع انتخاب ups  برای دوربین مدار بسته شکل موج شبه سینوسی موجود در یو پی اس  است .

لازم به ذکر است که یاد آورشویم که همیشه گران ترین نوع ups که در بازار وجود دارد به معنای  بهترین نوع ups  نیست بلکه باید ups را با توجه به کاربردی که دارند برای مصارف مختلف به کاربرد .

فروش ups

لازم به ذکر است که یادآور شویم که نوعی از ups  وجود دارد که ممکن است در سیستم دوربین مدار بسته نویز ایجاد کند .

که این نویز ها به دو صورت وارد سیستم می شوند ۱- اشتراک اتصال به زمین ۲- از طریق منبع تغذیه ی سیستم

خروجی منبع یو پی اس در دو نوع متدوال است ، خروجی شبه سینوسی که نوع ارزان است و نوع شبه سینوسی شبیه آن چه در رایانه ها به کار می رود که نسبت به نوع اول آن از هزینه ی بالاتری بر خوردار است .

اگر مبع تغذیه ایی که برای دوربین های مدار بسته گزینش می شود از نوع شبه سینوسی باشد سیگنال های مزاحم که دارای فرکانس برق هستند می توانند از طریق رگولاتورهای برق گذشته و ازاین طریق وارد سیستم دوربین مدار بسته شود .

فروش ups

چنان چه دوربین به زمین اتصال داشته باشد و یو پی اس هم اتصال به زمین داشته باشد در این صورت  مقادیری از انرژی یو پی است می تواند می تواند از طریق کابل کواکسیال  اتصال به زمین دوربین جاری شود .

تمام این موارد باعث شده است که فروش ups با استقبال خوبی رو به رو شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *