ups invet

منبع تغذیه بدون وقفه توسط ups  تامین می شود .ups بین دستگاه و برق مصرفی قرار میگیرد و حالت تثبیت کننده و تنظیم کردن برق را داشته و از ایجاد نویز جلوگیری می کند . Ups invt که منبع توان بدون وقفه است برق مورد نیاز تجهیزات را از طریق انرژی که در خود ذخیره می کند تامین می کند .برای حفاظت در برابر برق شهری روش های مختلفی وجود دارد که از نظر هزینه ایی هم مقرون به صرفه هستند ولی بهترین نوع آن ها استفاده از ups  است .

Ups ها در اندازه و نوع های متفاوتی وجود دارد واحد اندازه گیری آن توان است .در ups  ، inverter به صورت مستقیم یا از طریق باتری انرژی موردنیاز را از منبع اولیه تامین می کند .هر چه inverter در یک دستگاه pvc  بزرگتر باشد توان و قدرت هم بیشتر می شود .

شرکت مهندسی بارمان اتوماسیون با استفاده از امکانات تخصصی ، دانش روز ، کارشناسان و مهندسین مجرب با داشتن سابقه ایی چند ساله و رعایت همه جانبه ی  استاندار های جهانی در ارتباط با ups  تصمیم به  فروش و عرضه ی دستگاه های pvc  کرده است و در فروش ups موفق بوده است . ما با فعالیت های موفق خود توانسته ایم در فروش ups اصفهان گام های خوبی برداریم .این شرکت در زمینه ی pvc  با کمپانی lnvert  فعالیت میکند و توانسته است در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست یابد .